Triatlon

WEDSTRIJDSCHEMA TRIATLON 2017
Aanvang wedstrijden 20.00 uur
----------------------------------------------
VRIJDAG 27 -01     OUTSIDERS     TOPEJO`S
DINSDAG 31 -01    HELLEMONS    MAUZRE    
VRIJDAG 10 - 02    SEPPE                    KOEVOETS
ZATERDAG 18 - 02    PION                SUKENO
ZATERDAG 18 - 02    DOORZAKKERS    DORRE
WOENSDAG 22 - 02    MAZURE        NAPKES
VRIJDAG 03 - 03        TOPEJO`S        AL DOSCREEN
ZATERDAG 04 - 03    3 J`S                MAC`S
ZATERDAG 04 - -03    REVANGE`S    PION
DINSDAG 07 - 03        KNEUTERS        NAPKES
VRIJDAG  10 - 03        ZW. JONGENS     SEPPE
ZATERDAG  18 - 03    MAC`S                LAMBREGTS
ZATERDAG 18 - 03    NIET TOPPERS    DOORZAKKERS
DINSDAG 21 - 03        HELLEMONS    KNEUTERS
DONDERDAG 23 - 03    VIOOLENDE KEU    BSG
VRIJDAG 24 - 03        ZWARE JONGENS    KOEVOETS
ZATERDAG 25 - 03    SUKENO        REVANGE
ZATERDAG 25 - 03    3 J`S            LAMBREGTS
DONDERDAG 30 - 03    CONCORDIA    VIOOLENDE KEU
DINSDAG  04 - 04        NAPKES        HELLEMONS
DINSDAG 04 - 04        MAZURE        KNEUTERS
VRIJDAG 07 - 04        OUTSIDERS        ALDOSCREEN
ZATERDAG 08 - 04    NIET TOPPERS        DORRE
DONDERDAG 13 - 04    CONCORDIA        BSG

Het wedstrijdschema uitgereikt aan de contact persoon gaat  voor
het hierboven vermelde, indien er type fouten zijn gemaakt !!!

POULE 1     hellemons        27,8--29.7--29,7 = 87,2
                        kneuters           30,0--27.0--25,4 = 82,4
                        mazure             28,7--28,7--27,8 = 85,2
                        napkes              27,3--26,7--24,8 = 78,8
                        

POULE2      concordia                  28,6--26,3 = 54,9       
                        vioolende keuen    28.9--28,4 = 57,3
                        bsg                               26.0--30.0 = 56,0

POULE3      seppe                    29,1--28,0 = 57,1
                        koevoets              28,7--29,4 = 58,1
                        zware jongens    30,0--26,7 = 56,7

POULE4      aldoscreen                 24,3--28,8 = 53,1
                        topejo`s                      29,3--30,0 = 59,30  
                        outsiders                    28,2--26,8 = 55,00

POULE5      pion                              26,0--26,2 = 52,2
                        sukeno                        29,7--24,0 = 53,7
                        revange`s                    30,0--29,1 = 59,1
                        

POULE6      niet toppers                 28.3--23,5 = 51,8
                        doorzakkers                30.0--30 = 60.0
                        dorre                              27,5--28,1 = 55,6
                        

POULE 7      3 j`s
                        lambregts                     29.1--                    
                        mac`s                             28.1--

=========================================
DATA`S 2E RONDE....
A    di 09-05    1e poule 1                    2e poule 2
                            HELLEMONS            BSG
B     di 25-04    2e poule 1                    1e poule 2
                            MAZURE                      VIOOLENDE KEUEN 
C    wo 19-04    3e poule 1                    "loting team "
                            KNEUTERS                ZWARE JONGENS
D    do 20-04    1e poule 3                    2e poule 4
                              KOEVOETS                OUTSIDERS
E    vr 21-04    2e poule 3                    1e poule 4
                              SEPPE                        TOPEJO`S 
F    wo 19-04    1e poule 5                    2e poule 7
                             REVANGE`S            MAC`S
G    do 20-04    2e poule 5                    1e poule 6
                            SUKENO                        DOORZAKKERS
H    za 22-04    2e poule 6                     1e poule 
                              DORRE                         LAMBREGTS
==========================================
DATA`S 3e RONDE

1                            WINNAAR A            WINNAAR C
     vr 02-06        HELLEMONS          ZWARE JONGENS
2                            WINNAAR B            WINNAAR E
    vr 12-05           VIOOL. KEU            TOPEJO`S
3                            WINNAAR D            WINNAAR G
    zat 27 -05        KOEVOETS               DOORZAKKERS
4                            WINNAAR H            WINNAAR F
    wo 31-05        DORRE                       REVANGE`S
===========================================
KWART FINALE

                                WINNAAR 1                WINNAAR 3

                                WINNAAR 2                WINNAAR 4
      vr 09-06         TOPEJO`S
===========================================

                                    3E-4E PLAATS            3E-4E PLAATS

                                    1E-2E PLAATS                1E-2E PLAATS